قضیه مثل اون فیلمه است که قهرمان داستان یهو در 30 سالگی متوجه میشه که قبل از تولدش زندگیش به یکی از شبکه های ماهواره ای فروخته شده بوده . در واقع لحظه لحظه زندگیش رو مردم سراسر دنیا می تونستن ببینن در حالیکه اون ازش بی خبر بوده . و به طور اتفاقی متوجه این قضیه میشه و سعی میکنه از جزیره ای که توش زندگی می کرده و دوربینهایی که همه جا کار گذاشته شده بودن فرار کنه .

زندگی آدمهای واقعی هم در دنیای مجازی همین طوریه . کسانی که توی وبلاگهاشون از زندگیشون می نویسن خبر ندارن که در واقع دارن حریم خصوصیشون رو با دیگران به اشتراک میذارن . و در واقع تمامیت فردیشون رو از بین می برن .

البته اوایل این کار به نظر جالب میاد . خواننده هات زیاد میشن . همه راجع به مسائل زندگیت اظهار نظر می کنن اما تو بی خبری از اینکه در واقع خودت رو بردی زیر نور فلاش هزاران دوربین مخفی که کم کم دارن آزادیت رو ازت سلب می کنن .

/ 1 نظر / 14 بازدید
سیدعلی اکرمیان

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [گل] موفق باشی موفق باشید